Hakkımızda

Arcus Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi 2014 yılında kurulmuş yeni nesil Bulut Bilişim ve Dijital Medya çözümleri firmasıdır. Dünyanın en büyük üretici firmaları Microsoft ve Google‘da çalışmış uzmanlar tarafından kurulmuş, alanında uzman bir firmadır.

Bilişim ve yazılım alanlarındaki tecrübesini çağımızın yeni teknolojisi Bulut Bilişim ile kullanarak, firmalara düşük maliyetlerle bulut uygulamalarını hizmet olarak sunmakta ve bir bulut teknoloji brokeri gibi çalışmaktadır. Büyük ölçekli firmalarda, firmaların veri merkezlerini bulut veri merkezine dönüştürmeyi hedefleyen Arcus Bulut Hizmetleri, küçük ve orta ölçekli (KOBI) firmalarda uçtan uca en az yazılım maliyeti ile en kolay ve verimli yönetim altyapı hizmetlerini tek bir noktadan ve seçenekli olarak vermeyi hedefler.

Arcus, firmaların iş süreçlerinde, donanım ve yazılım yatırımı yapmadan da firmaların tüm teknolojilere ulaşabileceğinin bilincindedir. Arcus verdiği hizmetler arasında kendi bulut uygulamalarını da sunmaktadır.

Arcus aynı zamanda Google Partners rozetli dijital reklam ajansıdır. Müşterilerine sunduğu bulut hizmetlerinden bazıları olan Web ve E-Ticaret alanında dijital reklam ve dijital gelişim talep eden müşterilerinin ihtiyaçlarına da karşılık verebilmektedir.